O společnosti

Advokátní kancelář ONDŘEJOVÁ patří mezi přední odborníky v oblasti ochrany osobnosti, mediálního práva a rodinného práva. Specializuje se rovněž na oblast řešení sporů, obchodního práva, insolvenčního práva a exekucí. Svým klientům poskytuje i doplňkové právní služby v oblasti trestního práva. Díky zahraničním zkušenostem a úzké spolupráci se špičkovými mezinárodními partnery a konzultanty zabezpečuje nejvyšší standardy moderního poskytování právních služeb českým a zahraničním soukromým i podnikatelským subjektům.

Ocenění

  • Talent roku v anketě Právník roku 2013
  • Zakladatelé Unie mediálních advokátů ČR
  • Člen Unie rodinných advokátů

Logo Pravnik Roku    Logo Umacr    Logo Uracr

Mezinárodní spolupráce

Naše právní kancelář se může pochlubit bohatými zkušenostmi s mezinárodní spoluprací. Naše kancelář dlouhodobě úzce spolupracuje s řadou předních zahraničních odborníků z Velké Británie, Francie, Řecka, Itálie, Polska, Slovenska, Ukrajiny, Indie, Turecka a Ruska na projektech z různých právních oblastí. Získali jsme praxi při zastupování nejvýznamnějších českých vydavatelských domů a v britském The Times, The Express a Channel 5. Poskytujeme právní služby v jazyce anglickém, německém, italském a ruském. 

Online konzultace

Nabízíme klientům online konzultace prostřednictvím Zoom/Skype/Teams/Google Meet/Whatsapp v časech, které jim vyhovují. Zejména u zahraničních klientelů je poptávka vysoká. Umíme se přizpůsobit časovému pásmu zámořských klientů a nabídnout konzultace tak, aby proběhla co nejefektivněji.