Řízení o udělení licence k provozování celoplošného televizního vysílání19/12/23  |  O nás  |  Ochrana osobnosti

Naše advokátní kancelář úspěšně poskytovala poradenství společnosti #THETOPMERCH v řízení o udělení licence k provozování celoplošného televizního vysílání šířeného prostřednictvím vysílačů. 


Naše advokátní kancelář úspěšně poskytovala poradenství společnosti #THETOPMERCH v řízení o udělení licence k provozování celoplošného televizního vysílání šířeného prostřednictvím vysílačů. Klienta jsme provedli celým řízením od podání žádosti o udělení licence až do vydání pravomocného rozhodnutí Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. 

Televizní program Hit TV zahájil vysílání v úterý 12.12.2023 přesně v 10:00 hod. Jedná se o teleshoppingový a reklamní televizní program, který bude zahrnovat stálou komerční nabídku zboží a služeb, přičemž v rámci své činnosti se chce zaměřovat především na české značky.

Nyní pokračujeme v poskytování právních služeb v souvislosti s každodenním provozem televizního programu Hit TV, který je vysílán ve spolupráci s Českými radiokomunikacemi ve standardu DVB-T2/HEVC v multiplexu 23.